Kdo jsme?

Jsme společnost se sídlem v Brně, srdci Evropy, která se pohybuje v oblasti vizuální tvorby. Náš tým je složen z fotografů, video producentů a grafiků, jenž dělají svojí práci rádi a naplno. Spolupracujeme s velkými společnostmi, hudebními interprety, ale rádi dokumentujeme i váš život.

Co děláme?

Poskytujeme služby v oblasti foto, video produkce a grafické tvorby. Je jedno, jestli chcete nafotit vaši svatbu, nebo potřebujete špičkovou reklamu pro vaši firmu, my se o to postaráme. Členové našeho týmu se ve svém volném rozvíjí a čerpají stále novou inspiraci, protože je to jednoduše baví.

Pro koho jsou naše služby?

Naše služby jsou určeny pro lidi, kterým nezáleží jenom na tom, aby jejich fotka byla ostrá a video ve vysokém rozlišení. Tím samozřejmě nechceme říci, že naše fotografie a video není kvalitní, tím chceme říci, že se snažíme do našich fotografií a videí vložit emoce, příběh, prostě něco navíc.

Chcete si objednat, nebo se na něco zeptat?

Pro objednání veškerých služeb nás stačí kontaktovat cestou, která Vám bude vyhovovat. V případě jakéhokoli dotazu nám napište na email, či sociální sítě.